Kontekst seminariów pilotazowych

participative trainingWszystkie moduły szkoleniowe INSIST są zajęciami pilotażowymi dotyczącymi „Międzypokoleniowego Transferu MSP na Węgrzech, w Polsce i w Wielkiej Brytanii” w ramach projektu INSIST.

Jeśli jest Pan(i) zainteresowany (a) skorzystaniem z tych seminariów pilotażowych, to proszę o kontakt poprzez zamieszczone tutaj linki.

Seminaria pilotażowe wykorzystują moduły szkolenia INSIST w sposób dostosowany do specyficznych potrzeb danej grupy. Seminaria pilotażowe są bezpłatne (żadnych opłat, są wspierane w ramach programu europejskiego ERASMUS +), jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja i akceptacja tej rejestracji.

N.B.: dodatkowe informacje i linki są widoczne dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników!

Po zarejestrowaniu (jako użytkownik) poproszony zostanie Pan (i) o podanie pewnych wskazań, które pozwolą lepiej dostosować treści i metody pracy do potrzeb.

  1. Proszę uzyskać konto użytkownika i hasło: proszę zalogować się w dole strony lub stworzyć konto użytkownika (nowy użytkownika musi uzyskać akceptację administratora).
  2. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie profilu (można najpierw wybrać język klikając na flagę w prawym górnym kącie).
  3. Proszę dostarczyć wskazówek o swoich potrzebach poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania quizu w sekcji wymagania wstępne.
  4. Zapewniamy szybką informację na temat motywacji
  5. W czasie ostatniej sesji szkolenia będzie Pan (i) proszony o dostarczenie informacji zwrotnej

Proszę szukać odpowiedniej sesji w swoim kraju w Kalendarzu seminariów pilotażowych, a gdy przejdzie Pan (i) wszystkie etapy wskazane wcześniej, zostanie Pan (i) zaproszona do uczestnictwa w jednym z seminariów pilotażowych lub poproszony (a) o zarejestrowanie się.

Czytaj więcej: Kontekst seminariów pilotazowych